Orlik Emil (Praha 1870 - 1932 Berlín)
Konvolut 4 listů; Portrét muže, signováno vpravo dole tužkou Orlik, vlevo dole popsáno tužkou Probedruck. 5. Zust., kombinovaná grafická technika/papír, 26,5 x 17 cm; Hlava dívky, signováno vpravo dole tužkou Orlik, litografie/papír, 16 x 14,5 cm; Hlava muže, nesignováno, litografie/papí, 27 x 20 cm , poškozeno; Portrét muže, dole popsáno s věnováním, světlotisk/papír, 22 x 15 cm (Šm)
10.03.2018 - 14:00
- Dosažená cena: **
CZK 3.000,-
CZK 4.500,-
- Vyvolávací cena:
CZK 3.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 10.03.2018 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Hotel, Štěpánská 40 |
Prohlídka: | 03.03. - 10.03.2018 |